
Het zijn 2kamers naast elkaar van beide 2,5 x 3 meter. Er is wastafel en een kookplaatje aanwezig. Naast deze 2 kamers is een wc met met douche voor eigen gebruik. De kamers hebben een deur naar buiten waar een afdak is. Daar kan je gebruik van maken.
Wat doe ik overdag en waar houd ik van?
Bart en Desiree wonen hier samen. De kinderen zijn het huis uit. 1 kleinkind komt wekelijks logeren en 1 keer per maand logeert er een pleegdochter.
Bart is handig en klust graag. Hij doet vrijwilligerswerk in het repaircafe in Eindhoven, en doet het groot onderhoud op de kasteeltuin. Desiree werkt 32 uur en houdt daarnaast van lezen.
Bart en Desiree hebben jarenlang jongeren opgevangen uit de pleegzorg en crisisopvang. Ze zijn goed op elkaar ingespeeld en vinden het fijn dat ze nu een jongere van Kamers met Aandacht een plek kunnen bieden.
Bart en Desiree hebben 2 kleine hondjes. Het zou heel fijn zijn dat je hen af en toe wilt uitlaten en eten wil geven als ze er niet zijn.